Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Dokument archiwalny

NOC TEATRÓW 2015

Miłośnicy teatru 13 czerwca będą mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowych wydarzeniach. Na sobotnią noc dwanaście teatrów instytucjonalnych i ponad 30 grup i teatrów nieinstytucjonalnych przygotowało ponad 70 różnych, bardzo ciekawych przedsięwzięć dla dorosłych, dzieci i młodzieży.

Pierwsze przedstawienia zostaną zaprezentowane już o godz. 15.00 („Kot w butach" Integracyjnego Teatru Aktora Niewidomego), ostatnie - o północy (m.in. „Karaoke box" w Teatrze im. J. Słowackiego).
Program tegorocznej Nocy Teatrów zakłada m.in. prezentację spektakli (najciekawsze przedstawienia sezonu), teatrów tańca i spektakli ulicznych, zwiedzanie teatralnego zaplecza (Teatr „Groteska" i Teatr im. J. Słowackiego) i retransmisje spektakli (Krakowski Teatr Scena STU).
Bezpłatne wejściówki na poszczególne spektakle teatrów instytucjonalnych będzie można odbierać od 10 czerwca w siedzibach teatrów oraz w Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego przy ul. Powiśle 11.
W przypadku grup i teatrów nieinstytucjonalnych – możliwe będą wcześniejsze rezerwacje (numery telefonów i adresy mailowe można znaleźć w PROGRAMIE dostępnym na stronie internetowej: www.krakowskienoce.pl)

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Luboń
Podmiot publikujący: Krakowskie Noce
Data publikacji: 2015-05-27
Data aktualizacji: 2015-05-27
Powrót