Program - NOC JAZZU 2019 r.

 

Mały Rynek , Kraków Pokaż na mapie

godz.18.00-22.00

Big Band Małopolski & Rosario Giuliani (Włochy)

Śpiewnik Nahornego (Polska)

Ida Nielsen Band (Dania)

Rynek Główny , Kraków Pokaż na mapie

godz. 20.00

Sala Siemiradzkiego Galeria Sztuki Polskiej XIX wieku w Sukiennicach

Oddział Muzeum Narodowego, Rynek Główny

Włodek Pawlik & Łukasz Pawlik

Obowiązują bezpłatne bilety wstępu, do odbioru od 5 lipca br. w Centrum  Obsługi Ruchu Turystycznego, ul. Powiśle 11

Aleja Solidarności , Kraków Pokaż na mapie

godz. 20.00

Nowy Bulwar(t) Sztuki  (Zalew Nowohucki)

Max Klezmer Band (Polska)

Keith Thompson Trio (Wielka Brytania)

ul. Lipowa 4, Kraków Pokaż na mapie

godz. 20.00

Amalia Otrębowska Quartet (Polska)

Rynek Główny 8, Kraków Pokaż na mapie

godz. 21.00

Renata Świerczyńska & What the Band (Polska)

Aleja Słowackiego 22, Kraków Pokaż na mapie

godz. 19.00

Studio S5

Laureaci Jazz Juniors

The Lessers – Krupa/Pawlik/Radecki & Co

ul. Kamieńskiego 11, Kraków Pokaż na mapie

godz. 18.00

Bonarka Hot & Swing w wykonaniu grupy Hot Swing

oraz Szkoły Tańca Swing & Sway

Rynek Główny 27, Kraków Pokaż na mapie

godz. 22.00

Sophia Grand Club (Polska)

ul. Estery 5, Kraków Pokaż na mapie

godz. 22.00

Maria Toro Quartet (Hiszpania)

ul. Floriańska 3, Kraków Pokaż na mapie

godz. 22.00

Noc Muniaka – Marcin Ślusarczyk Quintet (Polska)

ul. Straszewskiego 27, Kraków Pokaż na mapie

godz. 22.00

ACM Trio (Słowacja)

Rynek Główny 36, Kraków Pokaż na mapie

godz. 22.00

Kaja Karaplios (Polska)

Plac Świętego Ducha 1, Kraków Pokaż na mapie

godz. 22.00

Krzysztof Fetraś Trio

ul. Świętego Tomasza 31, Kraków Pokaż na mapie

godz. 23.00

Aldo Josua Quintet (Włochy)

Rynek Główny 28, Kraków Pokaż na mapie

godz. 23.00

New Bone (Polska)

Rynek Główny 27, Kraków Pokaż na mapie

godz. 23.00

Prince Jean Pierre (Polska)

ul. Szewska 12, Kraków Pokaż na mapie

godz.23.00

Rosario Giuliani Quartet (Włochy)

ul. Sławkowska 11, Kraków Pokaż na mapie

godz. 23.00

Wonderful Jazz  (Kuba/Polska)