Strona główna rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Uwaga!!! informacja archiwalna

Festiwal Kultury i Mediów Polikultura 2021

Program

Wydarzenia towarzyszące:

Jest wydarzeniem organizowanym przez studentów I roku studiów zarzadzania kulturą i mediami w Instytucie Kultury Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Koordynowaniem oraz opieką całego przedsięwzięcia zajmują się członkowie Instytutu Badań Organizacji Kultury oraz pracownicy instytucji kultury Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Muzeum Fotografii w Krakowie.

W ramach dwudniowego Festiwalu, który odbędzie się 21-22 maja 2021r. pod hasłem ,,więzi” odbędą się trzy główne wydarzenia: wystawa młodej sztuki współczesnej, wystawa w Collegium Maius oraz koncert.

Oprócz ww. wydarzeń planowane są rozmowy oraz debaty, na których rozważane będą relacje międzyludzkie, których charakter zmienił się podczas trwania pandemii covid – 19 oraz związane z nimi ograniczenia.

Wydarzenia te odbędą się w różnych punkach w centrum Krakowa (Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego, klubach muzycznych oraz Muzeum Fotografii w Krakowie). Festiwal będzie również transmitowany online, aby dotrzeć do szerszego grona uczestników z całej Polski.

Informację o Festiwalu można znaleźć na stronie: https://festiwalpolikultura.pl 

Powrót